سبد خریدتان در حال حاضر خالی می‌باشد.

  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
پیام مدیر عامل پرینت پست الکترونیکی

با توجه به نقش روز افزون بسته بندی محصولات مختلف در افزایش فروش و توان رقابتی آنها، صنایع کشور نیازمند توسعه صنعت چاپ و بسته بندی بوده و این مهم بدون سرمایه گذاری بر روی تکنولوژی ها و ماشین آلات پیشرفته و به روز میسر نیست. در سالهای اخیر شرکت زیبا نقش تبریز جزو معدود شرکتهایی می باشد که با سرمایه گذاری مناسب و خرید ماشین آلات پیشرفته شروع به کار نموده و در مدت زمان کوتاهی خود را جزو مجموعه های برتر و خوش آتیه چاپ لفافهای بسته بندی در سطح کشور معرفی نموده است.
شرکت زیبا نقش با انتخاب بهترین ماشین آلات صنعت چاپ از جمله دستگاه چاپ روتوگراور 9 رنگ چروتی ایتالیا، دستگاه لمینت و کلدسیل نورد مکانیکای ایتالیا و دستگاه برش کمف آلمان انتخابی کاملا تخصصی و حرفه ای و منطبق بر نیاز صنایع کشور و از نظر کارایی پیشرفته ترین تکنولوژی موجود در اروپا می باشند.
در کنار وجود ماشین آلات پیشرفته با توجه به نیاز این صنعت به دقت و تلاش زیاد در بخش های مختلف پیش از چاپ و چاپ جهت ارائه کاری قابل قبول حضور کادری متخصص و مجرب الزامی می باشد. در این شرکت واحد طراحی مجهزی با حضور طراحانی خوش ذوق و حرفه ای کارهای طراحی را به بهترین و زیباترین شکل آماده نموده و با تلاش کارشناسان و اپراتورهای تولید و نظارت دقیق آزمایشگاه کنترل کیفی بهترین لفاف چاپ و ارائه می گردد که وجود کادری متخصص و پرتلاش در این شرکت اصلی ترین عامل رشد و پیشرفت این شرکت می باشد. .
به دلیل کیفیت مناسب کار این شرکت همچنین کیفیت مناسب محصولات صنایع غذایی کشور به عنوان اصلی ترین مشتریان صنعت لفاف های بسته بندی، امکان تأمین لفاف های استاندارد جهت صادرات صنایع غذایی مهمترین فرصت پیش روی این واحد می باشد. در کنار این با صادرات انجام شده طی این مدت، بازار منطقه استقبال خوبی از محصولات این شرکت به عمل آورده که فرصت گران قیمتی جهت فعالیت های آتی متصور می باشد.
صنعت چاپ و بسته بندی دارای گستردگی بسیار زیادی می باشد که تأثیر گذاری مهمی در دیگر بخش های صنعت و اقتصاد دارد. خوشبختانه در سال های اخیر این صنعت در کشور رشد مناسبی کرده که امید است با تلاش و پشتکار کارکنان زیبا نقش و سرمایه گذاری های آتی، این شرکت نقش موثرتری در توسعه این صنعت در کشور داشته باشد.

 

جستجوی محصولات

تماس با ما

address

آدرس: تبریز- کیلومتر 22 جاده قدیم تهران- روبروی جاده کاشی تبریز- اول کوی متالوژی

tell

تلفن: 1-36307000 (041)
شماره تلگرام: 09142150194

fax

فکس: 36307003 (041)

e-mail

ایمیل: info@zibanaghshpack.com

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

آخرین اخبار

راه اندازی سایت

راه اندازی سایت

با افتخار و خوشحالی به اطلاع مشتریان و همکاران خود می رسانیم وب سایت جدید شرکت زیبا نقش راه اندازی شدبا توجه به پیشرفت های شگرف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش روز افزون صنایع بسته بندی در بهبود فروش و...


ادامه اخبار »